César

916158

CÉSAR (1921-1998): "Kube", signerad och numrerad 53/100, bildyta 42x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

César

Budhistorik (3 bud)

7198491
7197974
7184668

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. För information om transport kontakta info@transportbyran.se.