Folke Ricklund oljemålning

916108

FOLKE RICKLUND (1900-1986) Motiv med dvärgbjörkar, signerad samt daterad 44, olja på pannå, ca 46x62 cm

Fack 25

Folke Ricklund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
7184794
7184834
7184794
600
7182125
550
7182125

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: