Marin oljemålning 1800-tal

916035

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, båtar på vindpinat hav, 1800-talets senare del, otydligt signerad, olja på duk, ca 15,5 x 31,5 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Monter 15

Marin oljemålning 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

7174851
2021-05-13 23:58:00

2021-05-17 kl 11:22
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: