Anders Hugo (Sverige, Född 1940): färglitografi

915917

ANDERS HUGO (Sverige, Född 1940): Landskap, färglitografi, signerad och numrerad 119/295, bildstorlek 38,5 x 28 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
7199161
550
7196753
500
7199160
500
7196753
450
7198264

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. För information om transport kontakta info@transportbyran.se.