Bert-Håge Häverö oljemålning

915904

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Med ångbåt Frie" "Sommarön", signerad samt daterad 1991, olja på duk, ca 48x62 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 1

Bert-Håge Häverö oljemålning

Budhistorik (9 bud)
7179488
21 000
7170814
20 000
7170813
6 200
7170001
6 000
7170000
5 800

Slutpris SEK:
21 000
2 205 EUR, 2 730 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.