LAURA JEANNE skulptur föreställande häst

915717

LAURA JEANNE, "Black beauty", unik, framställd för Chakravarty Cup 2015, England, akryl på fiberglas, polykromt handmålad dekor, signerad, höjd ca 180, 190x45 cm

Bruksspår förekommer med mindre färgbortfall samt slitage

Ändringar/tillägg
Väger ca 60 kg

Konst, Skulpturer, Diverse, Sportmemorabilia

Rum 16

Budhistorik (17 bud)
7176296
16 500
7176101
16 000
7176086
15 500
7173556
15 000
7173555
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 733 EUR, 2 145 USD
Utropspris SEK:
20 000