Jacob Felländer fotografi ur serien Choice

915629

JACOB FELLÄNDER (född 1974): fotografi, ur serien "Choice", signerad och daterad a tergo Jacob Felländer -05, numrerad 1/5, C-print monterad på aluminium, ca 123x120 cm

PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären

Mindre slitage kring kant

Fotografi, Selected

Rum 18

Budhistorik (7 bud)
7167105
24 000
7163898
23 000
7162702
22 000
7162448
21 000
7162447
19 000

Slutpris SEK:
24 000
2 520 EUR, 3 120 USD
Utropspris SEK:
30 000