Akseli Gallen-Kallela oljemålning

913721

AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) "man från Paanajärvi", signerad, olja på duk, 39,5x15 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

7153466
60 000
7141280
25 000

Slutpris SEK:
60 000
5 748 EUR, 6 750 USD
Utropspris SEK:
150 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.