Nikolai Klodt oljemålning

913718

NIKOLAI KLODT (1865-1918) sommarlandskap, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 37,5x48,5 cm

Konst, Rysk konst och konsthantverk, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Nikolai Klodt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

7161636
22 000
7153595
21 000
7151729
5 200
7141797
5 000

Slutpris SEK:
22 000
2 108 EUR, 2 475 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.