Andreas Wargenbrant dalahäst

912899

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 22/25 på bricka, längd ca 37 cm, höjd 40 cm

Konst, Skulpturer

Rum 11

Andreas Wargenbrant dalahäst

Budhistorik (67 bud)
7149719
11 500
7149682
11 000
7149682
9 600
7149708
9 400
7149682
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.