Leif Johansson

912803

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 125x115 cm

Rum 22

Leif Johansson

Budhistorik (24 bud)
7150204
7 400
7142838
7 200
7142530
7 000
7142837
6 800
7142530
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.