Aly Ben Salem blandteknik

912728

ALY BEN SALEM (1910-2001): Komposition med kvinnoansikten,, signerad samt daterad 47, blandteknik på pannå, ca 96x72 cm

Rum 1

Aly Ben Salem blandteknik

Budhistorik (23 bud)
7154294
54 000
7138766
52 000
7138762
50 000
7138765
48 000
7138762
46 000

Slutpris SEK:
54 000
5 173 EUR, 6 075 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.