Andreas Wargenbrant bronsskulptur

912675

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "El Bull", skulptur i grönpatinerad brons, i form av tjur, monogramsignerad och daterad 2021, höjd ca.14, längd ca 19 cm

Konst, Skulpturer

Monter 5

Budhistorik (38 bud)
7147175
5 400
7147170
5 200
7147173
5 000
7147170
4 600
7147164
4 400

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.