Svärd, Japan

912603

SVÄRD, Japan, Katana-typ, 1900-tal, längd 100 cm.

Slitage

Vapen/Medaljer

Drottninggatan 36, Malmö

Svärd, Japan

Budhistorik (21 bud)
7139101
2 400
7138962
7130099
7138960
7130099
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.