Båt Vallien

912596

BERTIL VALLIEN, båt, Kosta Boda, 1900-talets slut, flerfärgat glas med infällt figurmotiv, signerad, längd ca 17,5 cm, svärtad träsockel medföljer

Glas, Övrigt glas

Monter 5

Båt Vallien

Budhistorik (20 bud)
7139063
7134384
1 400
7133966
1 300
7129946
7129946

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.