Fågelbur med speldosa

912536

FÅGELBUR, med speldosa, 1800-talets slut, med 2 uppstoppade fåglar som rör sig vid gång, bronserad sockel i trä samt gallerbur, höjd ca 50 cm, nyckel och lös listdel finns att avhämta vid Utlämningen

Fåglarna med slitage

Diverse

Kundcenter

Fågelbur med speldosa

Budhistorik (42 bud)
7145260
10 500
7145290
10 500
7145260
10 000
7145282
10 000
7145260
9 800

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.