Ellis Wallin oljemålning

912444

ELLIS WALLIN (1888-1972): Utsikt från Söder, signerad och daterad Ellis Wallin 1927, olja på duk, ca 54x65 cm

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
7145280
7145258
7145258
1 900
7145250
1 800
7145253
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.