Matbord Haslev

912388

HASLEV, "Timeless", matbord, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok, etikettmärkning, höjd ca 72, 150x90 cm, medföljande 1 iläggsskiva bredd 46 cm

Brukslitage, märken

Möbler, Matbord, Design

Rum 22

Matbord Haslev

Budhistorik (16 bud)
7145866
2 600
7145807
2 400
7145805
7145802
7145800
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.