Ed Finell Niel Young

912344

ED FINELL (USA/Sverige, född 1956); "Niel Young LA,11.4.76", signerad och numrerad 7/50, analogt fotografi, ca 49x40 cm

Fotografi, Konst

Fack 54

Ed Finell Niel Young

Budhistorik (6 bud)
7140808
550
7143246
500
7140808
450
7143245
7140808

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.