Vitrinskåp

912309

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, mahognyfanér, filtklädda hyllplan, beslag i mässing, höjd 143, 71x34 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp

Budhistorik (8 bud)
7128109
7141942
750
7128109
700
7141940
650
7128109
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.