Peder Duke färgserigrafier

912305

PEDER DUKE (1938-2003): (5) Kompositioner, signerade och daterade med blyerts Peder Duke 1986, 1988, 1990, 1991 resp 1993, numrerade i blyerts 17/200, 146/200, 100/200, 134/200 resp 146/200, färgserigrafier, oramade

Rum 9, Vagga 4

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (7 bud)
7143131
7143112
7139832
7138175
450
7137602

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.