CARL SANDELL (född 1958): Komposition

912268

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad Case, akvarell, 18x26 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Konst, Nutida

Fack 11

Budhistorik (9 bud)
7200164
700
7200162
650
7200162
600
7200130
550
7200121
500

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK: