Glasservis 39 del Ingeborg Lundin

912251

INGEBORG LUNDIN, 1970-tal, ''Elisabeth Festival'', servis, 39 delar, Orrefors, glas med slipad, bestående av: 12 vinglas (17 cm), 12 starkvinsglas (12.5), 15 selterglas (9 cm)

Obetydligt slitage

Glas, Dricksglas

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
7140930
7138112
7136904
7130641
700
7124663
650

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.