Oidentifierad konstnär marint motiv

912244

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartyg till havs, olja på duk, signerad L. Joh-sson, ca 61x101 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Fack 54

Budhistorik (4 bud)

7142292
7138065
7133313
7132158

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.