Pelarbord med marmorskiva

912139

PELARBORD, 1900-talets första hälft, marmorskiva, skuren dekor, höjd ca 75, diameter 40 cm

Märken, skiva med fläckar samt repor

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pelarbord med marmorskiva

Budhistorik (29 bud)
7145465
3 400
7144930
3 200
7145464
7144930
2 600
7142485
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.