Sven Jonsson, färglitografi

911994

SVEN JONSSON (1902-1981): "Sommarnattens ros", signerad, numr 9/350, färglitografi, 54x45 cm, Edition Galerie Börjeson Malmö 1974, katalog samt inbjudan til vernissage medföljer.

Ej examinerad ur ram, gulnad

Drottninggatan 36, Malmö

Sven Jonsson, färglitografi

Budhistorik (8 bud)
7145842
1 600
7144907
7144907
850
7140499
7140499
450

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.