Andy Warhol efter

911856

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter, "Marilyn Monroe", färgserigrafier 10 st, 1990-tal, 90,9 x 90,9 cm

Utgivna av Sunday B Morning. Stämplade a tergo med blå stämpel "Fill in your own signature" samt "Sunday B Morning"

Oramade, smärre kantstötta

Konst, Grafik, Nutida

Andy Warhol efter

Budhistorik (6 bud)
7166167
25 000
7166166
24 000
7155754
23 000
7150800
22 000
7148845
10 000

Slutpris SEK:
25 000
2 625 EUR, 3 250 USD
Utropspris SEK:
65 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.