Stolar rokoko

911855

STOLAR, 3 st, 1700-tal, rokoko, balusterformad ryggbricka, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, en sits saknar klädsel, senare bemålning

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar rokoko

Budhistorik (9 bud)
7141878
7141876
7141874
950
7141873
900
7141872
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.