Stolar svenska modellen

911851

STOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, svenska modellen, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar svenska modellen

Budhistorik (14 bud)
7143176
12 500
7143170
12 000
7143174
12 000
7143170
11 500
7143168
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.