Soffbord teak Alberts Tibro

911823

SOFFBORD, fanerat med teak, märkt undertill Alberts Tibro, höjd ca 50 cm, 70x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 11

Soffbord teak Alberts Tibro

Budhistorik (26 bud)
7151162
7151157
1 900
7151154
1 800
7151101
1 700
7150933
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.