Akvarell Peter Dahl

911806

PETER DAHL (1934-2019): Kvinna i röd klänning, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 76x57 cm

Konst, Äldre måleri, Design, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Akvarell Peter Dahl

Budhistorik (13 bud)
7142243
20 000
7145435
19 500
7142243
19 000
7145432
18 500
7142243
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.