Spelbord England 1900-tal

911801

SPELBORD, England, 1900-talets andra hälft, för 6 spelare, mahogny med grön läderskiva, ben med fothylsor och hjultrissor, höjd ca 72, diameter 146 cm

Bruksslitage, märken förekommer

Möbler, Övriga möbler, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Spelbord England 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

7145392
16 000
7140735
7136984

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.