Trädgårdsfontäner

911683

GINO MANCA, trädgårdsfontäner, 2 st, betong, 1900-tal, signerade, höjd ca 87 resp 117 cm

Skador, avslag, spår av bronsering

Diverse

Rum 3

Trädgårdsfontäner

Budhistorik (19 bud)
7141057
2 800
7139562
2 600
7136121
2 400
7133472
7133107

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.