Bertil Widbramdt oljemålning

911600

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): skogslandskap med fasaner, signerad, olja på duk, ca 53,5x47 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Bertil Widbramdt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

7133930
7128562

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.