Axel Fridell

911598

AXEL FRIDELL (1894-1935): Stadsbild, signerad A Fridell, otydlig daterad, etsning, bildmått 17x13 cm

Fack 14

Axel Fridell

Budhistorik (12 bud)
7142194
850
7141861
7142189
750
7141861
700
7142188
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.