Fåtölj

911365

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt, ryggen med rotting, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage . Benen är något kortade.

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtölj

Budhistorik (2 bud)

7136300
7136298

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.