Vikvägg / rumsavdelare 1900-talets mitt

911306

VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets första hälft, dekor med tranor, höjd ca 182,5 cm

Smärre stötskador och avslag i hörnor och kanter, repor, åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 1

Budhistorik (25 bud)
7138013
4 800
7138229
4 600
7138013
4 400
7137329
4 200
7137205

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.