Golvlampor uplights ett par

911265

GOLVLAMPOR, ett par, uplights, 1900-tal, fot i traventin, höjd ca 182 cm

Bruksspår, skador

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvlampor uplights ett par

Budhistorik

2021-05-05 kl 10:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.