Gustav Rudberg, oljemålning

911254

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Skepp i hamn", signerad och daterad Rudberg 54, olja på duk, ca 71,5 x 46,5 cm

Rum 6

Gustav Rudberg, oljemålning

Budhistorik (3 bud)

7150103
3 200
7131334
7131205

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.