Oljemålning Fritz Kärfve

911110

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Stilleben, signerad F. Kärfve, daterad 1945, olja på duk, ca 110x80 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Fritz Kärfve

Budhistorik (7 bud)
7145832
2 800
7145823
2 600
7145514
2 400
7142823
7133334

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.