John Kluge - Akvarell

911085

JOHN KLUGE, "Du och jag Alfred", Signerad, Akvarell på papper, ca 56x76 cm

konstnärens värdering 15000 kr

Konst, Nutida, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

John Kluge - Akvarell

Budhistorik (16 bud)
7160275
7160249
950
7160238
900
7160247
900
7160238
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.