Edvin Lagman akvarell

911040

EDVIN LAGMAN (1919-2001), "Vår på Stocklyckeäng", signerad och daterad Edvin Lagman 1990, akvarell, ca 39x30 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Edvin Lagman akvarell

Budhistorik (1 bud)

7142597
2021-05-04 16:12:31

2021-05-05 kl 13:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.