Oljemålning Thorvald Petersen

910971

THORVALD PETERSEN (1899-1988): Stilleben, signerad och daterad Th.P. -50, olja på duk, ca 54x63 cm

Krackeleringar, mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Thorvald Petersen

Budhistorik (7 bud)
7145952
7145944
7145937
7140985
500
7139224
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.