Klaffbord empirestil

910968

KLAFFBORD, empirestil, 1900-talets första hälft, fanerad med björk, fyrdelad pelarfot, en låda i sarg, höjd ca 77, 113x80, total längd med klaffar ca 155 cm

Repor, märken, smärre fanerskador, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Klaffbord empirestil

Budhistorik

2021-05-05 kl 13:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.