Sideboard England 1900-tal

910912

SIDEBOARD, England, 1900-talets andra hälft, 6 lådor, mahognyfanér, höjd ca 82, 123x44 cm

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sideboard England 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
7145695
7145689
7145694
7145689
550
7145544
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.