Golvlampa barockstil

910907

GOLVLAMPA, barockstil, 1900-tal, vitmetall, höjd ca 187 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvlampa barockstil

Budhistorik (7 bud)
7143522
900
7141802
850
7141359
7141358
600
7129491

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.