Golvlampa 1900-tal

910886

GOLVLAMPA /LYKTA, 1900-tal, bronserad, träskuren, mittstång med sammet, höjd ca 182 cm

Slitage, mindre skador

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
7141798
1 400
7138641
7137631
600
7136856
550
7136855
500

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.