Sittpuff

910770

SITTPUFF, 1900-talets senare hälft, s.k Marockopuff, läder, diameter ca 46, höjd ca 26 cm

smärre bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 8

Sittpuff

Budhistorik (12 bud)
7145647
850
7145646
7145640
750
7145590
700
7145457
650

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: