Industrilampa 1900-tal

910744

INDUSTRILAMPA, L.E Roshamn AB, Gårdveda, 1900-talets första hälft, aluminium, diameter ca 44, djup ca 30 cm.

Kraftigare bruksslitage med patina och oxidering, buckla, smuts, Ej funktionstestad ,SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Hylla 4

Industrilampa 1900-tal

Budhistorik

2021-05-05 kl 12:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.