Einar Nerman

910723

EINAR NERMAN (1888-1983): Stilleben, signerad och daterad Einar Nerman, olja på pannå, ca 38x46 cm

Otydlig datering

Fack 23

Einar Nerman

Budhistorik (12 bud)
7141617
3 800
7135168
3 600
7136154
3 400
7135168
3 200
7136153

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.